HAKKIMIZDA

BiPanel İnşaat İzolasyon ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Biz Kimiz?

Türkiye’nin en büyük strafor duvar paneli ve söve üreticilerinden biri olan BiPanel; zamana meydan okuyan, pek çok farklı dekoratif strafor duvar paneli seçeneği sunmakta; gerçekçi ve modern ortamlara dakikalar içerisinde hiçbir yeri kirletmeden ve yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan ulaşmanıza olanak vermektedir.

Neler Sunuyoruz?

Üstün teknolojimizle üretmekte olduğumuz hafif, ultra sert ve uygulama kolaylığı sağlayan BiPanel Strafor Duvar Panellerimizi, tuğla ile taşın unutulmayan ve hiç eskimeyecek modası ile harmanlayarak beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

2013'ten günümüze...

Panellerimizin hammaddesi olan ve günümüzde hala ısı yalıtımı ve mantolama grubunun vazgeçilmezi olarak kabul gören EPS Strafor ile şekillendirilen duvar panellerimiz, binalarınızın iç ve dış cephelerinde mantolama özelliğine ek olarak ekonomik ve özgün binalar sunmanıza olanak sağlamaktadır.

Hayallerinizdeki ortamı size sunmak için tasarladığımız birbirinden özel ve farklı çeşitlilikte olan BiPanel Strafor Duvar Panelleri, dekoratif ve estetik görüntüsü dışında ısı ve ses yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Boyalı veya boyasız yüzey ayrımı olmadan tüm yüzeylerde kendin yap sistemine göre tasarlanmıştır ve kolaylıkla uygulanabilmektedir. Strafor duvar panelleri, darbelere karşı ekstra dayanıklı olması için sağlığa hiçbir zararı olmayan özel akrilik kaplamamız ile ekstra sertleştirilmiştir. Yer kaplamayan, özel hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan kendinizin kolaylıkla yapabileceğiniz bir sisteme sahip olması sebebiyle çok ekonomiktir. Bunun yanında strafor duvar panelleri hiçbir zaman izolasyon özelliğini de yitirmediğinden süresiz olarak ekonominize katkı sağlayacaktır.

Sizler için üretici firma olarak çalışmaya devam etmekten ve her geçen gün strafor panellerimiz arasına yeni modeller eklemekten mutluluk duyuyoruz.

Bizi Takip Edin: