BiPanel Strafor Duvar Paneli nedir?

BiPanel Strafor Duvar Panelleri ısı ve ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Panellerimiz strafor üzerine uygulanan sert akrilik kaplaması ve özel boyası sayesinde uygulayacağınız yerlere dekoratif bir görsellik katar.

BiPanel Strafor Duvar Panelleri yalıtım sonrasında mı uygulanmalıdır?

BiPanel Strafor Duvar Panellerini uygulamadan önce herhangi bir yalıtım malzemesini uygulamanıza gerek bulunmamaktadır. BiPanel Strafor Duvar Panellerinin ana maddelerinden biri EPS (strafor) olduğundan ve ısı yalıtımı sağladığından kendiliğinden yalıtım malzemesi görevi görmektedir.

Montaj hizmetimiz bulunmakta mıdır?

İhtiyaç duyulması halinde alanında uzman uygulama bayilerimize yönlendirme yapabilmekteyiz.

BiPanel Strafor Duvar Panellerinin üzerine resim, TV vb. ürünler asılabilir mi?

BiPanel Strafor Duvar Panelleri istenen şekilde delinebilir ve kesilebilir. Bu kapsamda, paneller üzerine resim, TV vb. ürünler kolaylıkla asılabilir/monte edilebilir.

BiPanel Strafor Duvar Panellerinin uygulama sonrasında nasıl görüneceği konusunda tasarım hizmetiniz mevcut mudur?

Proje ekibimiz uygulama akabinde bitmiş projenin ne şekilde görüneceği konusunda size 3D tasarım hizmeti vermektedir.

Ürünleriniz insan sağlığına zararlı mıdır?

Bütün ürünlerimizin TSE, ISO9001 ve CE sertifikaları bulunmaktadır. Ürünlerimiz insan ve hayvan sağlığına zararlı olmayıp aynı zamanda çevre dostudur.

BiPanel Strafor Duvar Panelleri iç cephe kaplamada kullanılabilir mi?

BiPanel Strafor Duvar Panellerini iç cephede güvenle kullanabilirsiniz. Panellerimiz iç ve dış cepheler için farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir. Sadece görsel olarak hoş bir alan yaratmanın yanında aynı zamanda ısı ve ses yalıtımına da yardımcı olmaktadır. Eğer binanızın ısı yalıtımı yok ise paneller, aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

BiPanel Strafor Duvar Panelleri tavan ve zeminde kullanılabilir mi?

Uygulanacak yüzeye göre seçilecek doğru yapıştırıcı malzeme ile panellerimiz kolaylıkla tavana monte edilebilir ve aynı zamanda ısı yalıtımı sağlar. Ürünler zemin kaplamasında kullanılamamaktadır.

BiPanel Strafor Duvar Panelleri boyanabilmekte midir?

Eğer duvarınızın rengini değiştirmek isterseniz BiPanel Strafor Duvar Panellerinin üzerini kolaylıkla boyayabilirsiniz.

Neden doğal taş, ahşap ve mermerin yerine BiPanel Strafor Duvar Panellerini seçmeliyim?

Doğal taş, ahşap ve mermer ile kıyaslandığında BiPanel Strafor Duvar Panelleri oldukça hafiftir. Bu kapsamda eski ve tadilat gerektiren binalarda panellerimizin uygulanması durumunda, bina üzerine ekstra bir yük bindirmezsiniz. Kolay ve basit bir şekilde monte edilebildiği için uygulama aşaması çok kısa sürmektedir. Bu sebeple dekorasyonun yenilenmesi istenen ev, kafe, spor salonları, mağazalar ve otellerde zaman kazandıran, pratik ve efektif bir çözümdür. Uygulama aşamasında herhangi bir inşaat atığı da oluşturmadığından daha uygun bir seçenektir.

Ürünler ekstra bakım ve onarım gerektirmekte midir?

BiPanel Strafor Duvar Panelleri kolaylıkla silinebilir ve yıkanabilir. Bu kapsamda herhangi ekstra bir bakım ve onarım gerektirmez. Dış cephe panellerimiz için ise doğal ürünlerde olduğu gibi renk kaybını en aza indirebilmek için her 2 (iki) senede bir koruyucu vernik uygulamasının tekrarlanmasını önermekteyiz.

Paneller istenen boyutlarda kesilebilmekte midir?

Panelleri ihtiyaç duyduğunuz boyutlarda testere, maket bıçağı veya benzeri bir malzeme ile kolaylıkla kesebilirsiniz.

BiPanel Strafor Duvar Panelleri çok sıcak veya çok soğuk sıcaklıklarda kullanılabilir mi?

Panellerimiz sıcak ve soğuk havaya dayanıklı olduğundan güvenle kullanılabilir. Paneller halihazırda ısı yalıtımı da sağladığından enerji tüketimini de düşürmektedir.